Do sprzedaży mieszkanie położone w jednej z lepszych lokalizacji w Chorzowie, w okolicy stawu Amelung przy ulicy Gwareckiej.

Lokal mieszkalny o powierzchni 34,5 m2 usytuowany jest na wysokim parterze w niskim, 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

W skład mieszkania wchodzą:

- przestronny salon z dużym oknem 

- drugi pokój mogący pełnić funkcję sypialni lub pokoju dziecięcego

- kuchnia

- łazienka z toaletą 

- przedpokój

Mieszkanie jest bezpośrednio po remoncie generalnym, za wyjątkiem łazienki która wyremontowana została 4 lata temu (teraz została gruntownie odświeżona)

W wyniku remontu wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną i wodno-kanalizacyjną). Wymieniona została stolarka drzwiowa (wewnętrzna i drzwi zewnętrzne). Wymienione zostały również parapety. Na ścianach położono gładzie, a na podłogach wysokiej jakości panele. W całym mieszkaniu wykonano sufity podwieszone i wymieniono oświetlenie. Całość została pomalowana dobrej jakości farbami Magnat. Na kaloryferach zamontowane zostały maskownice w kolorze czarnym, nadając tym samym mieszkaniu eleganckiego wyglądu. W łazience wymieniona została armatura i sanitariaty.

Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. 

Ciepła woda z piecyka gazowego. 

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie posiada urządzoną księgę wieczystą.

Blok po termomodernizacji. 

Klatka schodowa jest bardzo zadbana, odrestaurowana i zabezpieczona domofonem.

Pod blokiem znajduje się parking przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców budynku. Nie ma żadnych problemów z parkowaniem.

Miesięczne opłaty czynszowe wynoszą około 340 złotych.

Osiedle jest ciche, spokojne i bardzo zielone. Wokół znajduje się sporo terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Dostęp do całej niezbędnej infrastruktury (sklepy, markety, szkoły, przedszkola, poradnie zdrowia, przystanki komunikacji miejskiej).

Do centrum Chorzowa dojazd samochodem zajmuje raptem kilka minut. Dojście pieszo zajmuje zaledwie kilkanaście minut. Bezpośredni dostęp osiedla do DTŚ zapewnia z kolei doskonałe połączenie z pozostałymi miastami aglomeracji śląskiej. Dojazd do granicy Katowic zajmuje również kilka minut.

Cena 248 900 złotych do negocjacji.

Dbamy o bezpieczeństwo i obsługę prawną transakcji.

Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Zadzwoń, umów się, przyjdź i zobacz.

To ładne i przytulne mieszkanie w przystępnej cenie może być Twoje.

Zapraszamy do kontaktu.

Tel. 602143418