KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Na sprzedaż dom położony w miejscowości Gródków koło Będzina.

Budynek wybudowany w latach 2020-2021 ma kształt nowoczesnej bryły, której powierzchnia po obrysie wynosi 300 m2.

Powierzchnia użytkowa wynosi 200 m2. Z tyłu domu znajduje się taras o powierzchni ponad 100 m2. Powierzchnia działki wynosi 700 m2.

Budynek został wykonany z betonu, stali i pustaków, a jego ogrodzenie wykonane zostało częściowo z gabionu i siatki, od frontu zaś ze stali z elektrycznie sterowaną bramą wjazdową.

Dach płaski pokryty papą.

Okna nowoczesne, dwukomorowe wyposażone w zewnętrzne rolety.

Ogrzewanie gazowe/podłogowe.

Budynek został wykonany w technologii podwyższonej izolacji cieplnej - ocieplenie 20". W budynku znajduje się ponad 30-metrowy, dwustanowiskowy garaż.

Na parterze tego komfortowego domu znajduje się wiatrołap, przestronny salon połączony z dużą i w pełni wyposażoną kuchnią oraz łazienka. Zarówno z salonu jak i z kuchni można wyjść na częściowo zadaszony taras. Meble kuchenne zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a blaty i wykończenia z granitu "Galaxy". Kuchnia wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt AGD. Na tym poziomie znajdują się trzy duże, tarasowe okna, dzięki czemu cały parter jest dobrze doświetlony. Z parteru na piętro prowadzą nowoczesne, półkowe schody. Na piętrze znajdują się dwa pokoje, sypialnia połączona z garderobą, która z kolei połączona jest z łazienką. Z sypialni jest wejście na duży balkon typu loggia. Dwa wyżej wymienione pokoje posiadają natomiast balkony typu francuskiego. Ponadto na piętrze znajduje się przestronny, otwarty pokój z dużymi tarasowymi oknami i z wyjściem na balkon. Łazienka jest duża, gustownie wykończona z wydzielonym miejscem na pralkę i suszarkę. Znajduje się w niej również elektronicznie sterowana sauna. Do wszystkich pomieszczeń wejścia z przestronnego hallu, w którym znajdują się duże, przesuwne szafy.

Całe wnętrze wykonano z materiałów najwyższego gatunku (drewna, granitu, hiszpańskich kafli, betonu architektonicznego). Dom został gustownie zaaranżowany z dbałością o każdy detal i nic w nim nie jest dziełem przypadku.

Jest to sterowany zdalnie tzw. inteligentny dom:

- zdalny monitoring zewnętrzny

- zdalne sterowanie zraszaczami ogrodu

- zdalne sterowanie ogrzewaniem

- system alarmowy

Okolica jest cicha i spokojna. Wokół bardzo dużo zieleni. Miejsce idealne dla kogoś, kto po całodziennym dniu pracy w wielkim mieście, chciałby popołudniu odpocząć z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie bliski dostęp do drogi DK 86 gwarantuje dojazd w ciągu 15 minut do centrum aglomeracji, czyli do Katowic.

Cena 1 390 000 do negocjacji.

Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów prowizyjnych dla biura.

Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu i rzetelnej wiedzy.

Dbamy o bezpieczeństwo i obsługę prawną transakcji.

Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Zapraszamy do kontaktu.